Czym jest SEO copywriting?

Copywriting – polega na pisaniu tekstów, artykułów, oraz wielu innych treści o charakterze reklamowym. Jesteśmy agencją SEO, która świadczy kompleksowe usługi pozycjonowania stron www i pisania tekstów na zamówienie. Jednym z ważniejszych elementów w pozycjonowaniu jest dobrze napisany, unikatowy tekst, nasycony słowami kluczowymi. Nasza agencja współpracuje z copywriterami, którzy mają ogromne doświadczenie oraz wiedzę w zakresie efektywnego SEO. Ich atutem jest nie tylko warsztat, szybkość wyszukiwania informacji na różne tematy, ale przede wszystkim pasja. Kreatywni, otwarci, konsekwentni i solidni – tacy właśnie są Copywriterzy, współpracujący z naszą agencją!

Zakres obowiązków zawsze jest szczegółowo omawiany ze zleceniodawcą. Dobrej jakości tekst umieszczony na stronie potrafi skutecznie podnieść wyszukiwalność lub zaciekawić czytelnika. Dobry copywriter to taki, który nie boi się pisania na żaden temat. Zawsze wywiązujemy się z narzuconych terminów i podchodzimy w sposób indywidualny do oczekiwań każdego klienta. Pisanie tekstów na zamówienie poprzedzone jest zawsze skrupulatnym dobraniem słów i fraz kluczowych. Dzięki optymalizacji pod kątem SEO, opisy, artykuły, wpisy – posiadają wysoką jakość i widoczność. Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług w zakresie płatnego pisania tekstów. SitoSEO to agencja zrzeszająca, młode i kreatywne osoby co ma przełożenie na jakość naszych tekstów!

Zamów bezpłatną wycenę copywritingu SEO!

lub zadzwoń pod numer 797 327 080!

PEŁNA OFERTA

social media

REKLAMA SOCIAL MEDIA

social media

GOOGLE ADWORDS

Co piszemy?

Nasi copywriterzy podejmą się napisania każdego tekstu o dowolnej objętości!

 • Teksty na strony internetowe – pisanie i redagowanie tekstów na strony www, należy do najczęstszych zleceń. Mamy w tym zakresie spore doświadczenie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając oczekiwania klienta.
 • Teksty zapleczowe – są to teksty, które ze względu na jakość, znajdują się pomiędzy preclami a wartościowymi tekstami. Cechą charakterystyczną, tego typu artykułów, jest to, że najczęściej mają nie mniej niż 2000 znaków. Tekst zapleczowy jest zrozumiały i posiada odpowiednią gęstość słów kluczowych.
 • Seo copywriting – wszystkie pisane przez nas artykuły są dobrze nasycone słowami kluczowymi. Teksty tworzymy w pierwszej kolejności dla użytkownika, starając się przy tym wpleść w logiczny sposób keywordy.
 • Artykuły sponsorowane – bardzo popularny rodzaj tekstu w ostatnim czasie. Tekst pod artykuł sponsorowany jest najczęściej rozwinięciem jakiegoś problemu, rankingiem, gdzie w treść wpleciony jest odnośnik do strony pozycjonowanej.
 • Opisy produktów – na co dzień tworzymy wiele opisów produktów. Wszystkie są unikatowe i rzetelnie informują klienta o cechach i parametrach danego artykułu. Nasze opisy produktów zawierają zawsze słowa kluczowe, które są umiejętnie wplatane w treść.
 • Artykuły eksperckie – Artykuł charakteryzuje się poprawnością językową i merytoryczną na najwyższym poziomie. Teksty eksperckie są zawsze pisane w oparciu o źródła naukowe!

Przebieg realizacji zamówienia na copywriting

 1. Przyjęcie zlecenia – W pierwszym etapie musimy poznać wszystkie oczekiwania klienta i dobrze je zrozumieć. Na tym etapie omawiamy wszystkie elementy, szczegóły dotyczące zamawianych tekstów.
 2. Ustalenie terminu realizacji – Po uzgodnieniu rodzajów tekstów i ich ilości, określamy ile czasu zajmie nam napisanie ich. Termin realizacji jest uzależniony przede wszystkim od ilości tekstów, artykułów ale także i od ustalonej jakości.
 3. Realizacja – W najbliższym możliwym terminie od momentu przyjęcia zlecenia przystępujemy do jego realizacji. Podczas pisania tekstów korzystamy ze słów kluczowych i fraz, które są precyzyjnie dobierane pod konkretny tekst.
 4. Wysłanie tekstu do akceptacji – Napisany tekst wysyłamy do akceptacji. Mamy spore doświadczenie w różnego typu zleceniach, ale zawsze najważniejszy jest dla nas zadowolenie klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, na każdym etapie naszej pracy!
 5. Wystawienie dokumentu sprzedażowego za napisane teksty – Wystawiamy faktury VAT. Możliwe jest też uzyskanie rozliczeń miesięcznych, gdy dotyczy do długotrwałej współpracy. Przy dużych zamówieniach możliwe jest uzyskanie rabatu, który potrafi miło zaskoczyć!

ZAUFAŁO NAM WIELE FIRM

pozycjonowanie lokalne

FIRMY LOKALNE

Skutecznie wypromujemy twój lokalny biznes!

POZYCJONOWANIE LOKALNE

pozycjonowanie long tail

FIRMY OGÓLNOPOLSKIE

Sprawdź ofertę na pozycjonowanie long tail

POZYCJONOWANIE LONG TAIL

pozycjonowanie sklepów

SKLEPY INTERNETOWE

Zwiększ ruch w swoim sklepie i sprzedawaj więcej!

POZYCJONOWANIE SKLEPÓW

Zamów bezpłatną wycenę napisania tekstów!

<<

Najczęściej zadawane pytanie o copywriting!

Co potrzebujemy do rozpoczęcia zlecenia?

Do rozpoczęcia zlecenia potrzebujemy przede wszystkim temat. Na pewno będzie nam łatwiej, w momencie gdy od zleceniodawcy otrzymujemy jak najwięcej informacji. Mogą być to różnego typu broszury reklamowe, lub teksty, które mogą służyć nam jako inspiracja. Im więcej mamy danych, tym łatwiej będzie nam spełnić oczekiwania zleceniodawcy.

Jaki jest czas oczekiwania na gotowy tekst?

Jeśli zamówiony tekst nie przekracza 3 stron A4, to czas realizacji nie przekracza 5 dni roboczych. Jesteśmy jednak otwarci na potrzeby klienta i w razie takiej potrzeby możemy wykonać zlecenie szybciej.

Czy mam wpływ na wygląd tekstu?

Oczywiście, to przede wszystkim klient ma wpływ na ostateczny wygląd tekstu. On jest zleceniodawcą i on ma być zadowolony z naszej pracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i dostosowujemy się do nich.

Czy istnieje możliwość wdrożenia poprawek?

Zawsze istnieje możliwość dokonania poprawek. Zależy nam na tym, żeby klient był zadowolony z naszej pracy. I wersja jaką otrzymuje, nie musi być ostateczną.

 

Czy są możliwe rabaty przy większych zamówieniach?

Istnieje możliwość otrzymania rabatu. Dotyczy to jednak tylko większej ilości zamówień. Rabaty ustalane są zawsze indywidualnie.

BLOG BRANŻOWY

Jak budować zaplecze SEO?

Pozycjonowanie stron to proces złożony, wieloetapowy. Zaczynamy zawsze od analizy słów kluczowych oraz od określenia ich poziomu trudności. Następnie, drugim kluczowym elementem jest optymalizacja całego serwisu pod kątem SEO. Wybranie dobrych słów...